Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ГЕОРГИ ЧАВДАРОВ АНАСТАСОВ
ГЕОРГИ ЧАВДАРОВ АНАСТАСОВ
  • Дата на раждане : 02/06/1957 София, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: руски;гръцки;
  • Избран(а) с политическа сила: БСП лява България 15.40%;
  • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
  • Участие в предишно НС: 39 НС; 40 НС; 41 НС; 42 НС;
  • E-mail: Georgi.Anastasov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Група за приятелство България - Кипър
председател 11/02/2016 - 26/01/2017
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол
12/02/2016
Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно учебните планове и програми от I до ХII клас за учебната 2016 - 2017 г.
Отговорено в зала на 12/02/2016.
24/06/2016
Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно колко е времето за реакция при подаване на сигнал на телефон 112 за скандал (опасен за живота инцидент) в рамките на град София.
Отговорено в зала на 24/06/2016.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС