Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ БОРИСОВ
  • Дата на раждане : 12/09/1949 София, България
  • Избран(а) с политическа сила: Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) 4.15%;
  • Изборен район: 16-ПЛОВДИВ ГРАД;
  • Участие в предишно НС: 39 НС;
  • E-mail: borislav.borisov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - до момента
Парламентарна група "АБВ"
зам.-председател на ПГ 27/10/2014 - 26/11/2014
Парламентарна група "АБВ"
съпредседател на ПГ 26/11/2014 - 17/02/2015
Парламентарна група "АБВ"
председател на ПГ 17/02/2015 - до момента
Комисия по бюджет и финанси
член 28/11/2014 - до момента
Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа
заместващ представител 18/03/2015 - до момента
Група за приятелство България - Черна гора
председател 09/04/2015 - до момента
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
14/12/2015
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС