Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
МУСТАФА САЛИ КАРАДАЙЪ
МУСТАФА САЛИ КАРАДАЙЪ
  • Дата на раждане : 08/05/1970 с. Борино, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;турски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
  • Изборен район: 22-СМОЛЯН;
  • Участие в предишно НС: 42 НС;
  • E-mail: mustafa.karadayi@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Парламентарна група "Движение за права и свободи"
съпредседател на ПГ 11/01/2016 - 10/05/2016
Група за приятелство България - Туркменистан
зам.-председател 09/04/2015 - 26/01/2017
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
23/01/2015
Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно уволнение на директора на Областна дирекция на МВР - Смолян.
Писмен отговор на 23/01/2015.
23/01/2015
Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно служителите в системата на Министерството на вътрешните работи .
Писмен отговор на 23/01/2015.
30/01/2015
Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно вътрешни проверки в системата на Министерството на вътрешните работи .
Писмен отговор на 30/01/2015.
27/02/2015
Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно уволнение на директора на Областна дирекция на МВР-Смолян.
Писмен отговор на 27/02/2015.
13/03/2015
Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно проверка, във връзка с нападението в с. Гълъбово, общ. Баните, обл. Смолян.
Писмен отговор на 13/03/2015.
03/04/2015
Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно вътрешни проверки в системата на МВР.
Писмен отговор на 03/04/2015.
13/03/2015
Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно уволнението на директора на Областна дирекция на МВР - Бургас.
Писмен отговор на 13/03/2015.
12/06/2015
Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно вътрешни проверки в системата на Министерството на вътрешните работи.
Писмен отговор на 12/06/2015.
10/06/2016
Питане към Бойко Борисов, Министър-председател на Република България относно цялостната кадрова политика на правителството в сектор "Сигурност".
Отговорено в зала на 10/06/2016.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС
13/07/2016
Забележка
Статус: Наложено