Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДИМИТЪР ИВАНОВ ГЕЧЕВ
ДИМИТЪР ИВАНОВ ГЕЧЕВ
  • Дата на раждане : 16/02/1983 Велинград, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
  • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: dimitar.gechev@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
13/03/2015
Въпрос към Николина Ангелкова, министър на туризма относно развитието на туризъм в гр. Велинград.
Писмен отговор на 13/03/2015.
13/03/2015
Въпрос към Ивайло Калфин, заместник министър-председател по демографската и социалната политика и министър на труда и социалната политика относно вероятни злоупотреби с европейски средства в Центъра за настаняване от семеен тип в гр. Велинград.
Отговорено в зала на 13/03/2015.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС