Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ
ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ
  • Дата на раждане : 27/05/1976 Пазарджик, България
  • Професия: еколог;
  • Езици: английски;немски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА 5.69%;
  • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: hristo.todorov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
17/02/2015
Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно законност на джамията "Абу Бекир" в гр. Пазарджик.
Отговорено в зала на 17/02/2015.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС