Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
БОРИСЛАВ РАЙЧОВ МИЛАНОВ
БОРИСЛАВ РАЙЧОВ МИЛАНОВ
  • Дата на раждане : 19/08/1965 Дупница, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС 8.89%;
  • Изборен район: 1-БЛАГОЕВГРАД;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: borislav.milanov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - до момента
Парламентарна група "Реформаторски блок"
зам.-председател на ПГ 27/10/2014 - до момента
Комисия по културата и медиите
зам.-председател 27/11/2014 - до момента
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол
26/06/2015
Въпрос към Владислав Горанов, Министър на финансите относно аргументирани съмнения за ощетяване на Република България с цената на суровия петрол.
Писмен отговор на 26/06/2015.
28/10/2016
Въпрос към Божидар Лукарски, министър на икономиката относно Оперативна програма "Иновации и конкурентоспособност".
Отговорено в зала на 28/10/2016.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС