Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ГЮНАЙ ХЮСМЕН ХЮСМЕН
ГЮНАЙ ХЮСМЕН ХЮСМЕН
  • Дата на раждане : 11/05/1966 с. Свещари, България
  • Професия: инженер;
  • Езици: английски;руски;турски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
  • Изборен район: 18-РАЗГРАД;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: gyunay.hyusmen@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Нечленуващи в ПГ
член 28/11/2014 - 26/01/2017
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
27/02/2015
Въпрос към Десислава Танева, Министър на земеделието и храните относно жалба, и становището на Министерството на земеделието и храните по отношение на същата.
Писмен отговор на 27/02/2015.
11/09/2015
Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно републикански път III-2306, в отсечката Тодорово - Печеница - Средоселци - Къпиновци.
Отговорено в зала на 11/09/2015.
29/01/2016
Въпрос към Красен Кралев, Министър на младежта и спорта относно финансиране изграждането на две спортни площадки - в двора на Гимназия "Васил Левски" гр. Исперих и на общински терен в с. Йонково, община Исперих.
Писмен отговор на 29/01/2016.
22/07/2016
Въпрос към Вежди Рашидов, Министър на културата относно реконструкция на покривната конструкция и цялостната фасада на джамията "Ибрахим паша" - Разград.
Отговорено в зала на 22/07/2016.
21/10/2016
Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно действията на отдел "Пътна полиция" - Разград.
Отговорено в зала на 21/10/2016.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС