Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ВЕНЦИСЛАВ ЙОРДАНОВ КАЙМАКАНОВ
ВЕНЦИСЛАВ ЙОРДАНОВ КАЙМАКАНОВ
  • Дата на раждане : 08/04/1969 с. Цалапица, България
  • Професия: инженер;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
  • Изборен район: 16-ПЛОВДИВ ГРАД;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: ventsislav.kaymakanov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Нечленуващи в ПГ
член 11/01/2016 - 26/01/2017
Комисия по енергетика
член 28/11/2014 - 20/01/2016
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС