Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
СИЛВИЯ АНАСТАСОВА ХУБЕНОВА
СИЛВИЯ АНАСТАСОВА ХУБЕНОВА
  • Дата на раждане : 08/10/1961 Асеновград, България
  • Професия: експерт по европроекти;
  • Езици: английски;немски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
  • Изборен район: 17-ПЛОВДИВ ОБЛАСТ;
  • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
  • E-mail: silviya.hubenova@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол
17/07/2015
Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно бедствено положение, предизвикано от свлачище, което е отнесло пътя за селата Лясково, Яврово и Добралък, в обл. Пловдив.
Писмен отговор на 17/07/2015.
24/07/2015
Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно необходимостта за спешно възстановяване на пътя Асеновград - Асенова крепост и алтернативния път за селата Лясково, Яврово и Добралък, в общ. Куклен.
Писмен отговор на 24/07/2015.
02/10/2015
Въпрос към Божидар Лукарски, министър на икономиката относно напредък по Оперативна програма "Иновации и конкурентоспособност".
Отговорено в зала на 02/10/2015.
08/04/2016
Въпрос към Божидар Лукарски, министър на икономиката относно намаляване на административната тежест за бизнеса.
Писмен отговор на 08/04/2016.
15/04/2016
Въпрос към Божидар Лукарски, министър на икономиката относно Оперативна програма "Инициатива за малки и средни предприятия".
Писмен отговор на 15/04/2016.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС