Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
МАРТИН СТОЯНОВ ИВАНОВ
МАРТИН СТОЯНОВ ИВАНОВ
  • Дата на раждане : 02/09/1985 , България
  • Избран(а) с политическа сила: КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА 5.69%;
  • Изборен район: 17-ПЛОВДИВ ОБЛАСТ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: martin.ivanov@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 27/10/2014 - 26/01/2017
Група за приятелство България - Иран
председател 09/04/2015 - 26/01/2017
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол
25/11/2016
Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно рехабилитацията на моста на автомагистрала "Хемус", в участъка Витиня.
Отговорено в зала на 25/11/2016.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС