Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 43-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
АНТОН АНГЕЛОВ ДОЛАПЧИЕВ
АНТОН АНГЕЛОВ ДОЛАПЧИЕВ
  • Дата на раждане : 12/03/1989 Ловеч, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
  • Изборен район: 11-ЛОВЕЧ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: anton.dolapchiev@parliament.bg
Парламентарна дейност
43-то Народно събрание
член 10/12/2014 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 10/12/2014 - до момента
Група за приятелство България - Куба
зам.-председател 11/02/2016 - до момента
Внесени законопроекти
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
19/11/2015
Решения и становища по чл.148 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.150 от ПОДНС