Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДОРА ИЛИЕВА ЯНКОВА
ДОРА ИЛИЕВА ЯНКОВА
  • Дата на раждане : 01/07/1960 с. Момчиловци, България
  • Професия: преподавател;юрист;
  • Езици: руски;
  • Избран(а) с политическа сила: БСП за БЪЛГАРИЯ 27.93%;
  • Изборен район: 22-СМОЛЯН;
  • Участие в предишно НС: 38 НС; 42 НС; 43 НС;
  • E-mail: dora.yankova@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Комисия по бюджет и финанси
член 10/05/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
04/05/2017
Въпрос към Спас Попниколов, служебен министър на регионалното развитие и благоустройството относно Състоянието на държавната пътна инфраструктора на територията на Смолянска област.
Писмен отговор на 04/05/2017.
19/05/2017
Въпрос към Румен Порожанов, министър на земеделието, храните и горите относно състоянието на българската гора.
Отговорено в зала на 19/05/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС