Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
БОРЯНА ЛЮБЕНОВА ГЕОРГИЕВА
БОРЯНА ЛЮБЕНОВА ГЕОРГИЕВА
  • Дата на раждане : 16/09/1987 Варна, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ВОЛЯ 4.26%;
  • Изборен район: 23-СОФИЯ 1;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: boryana.georgieva@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Парламентарна група на ПП ВОЛЯ
член 19/04/2017 - до момента
Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта
зам.-председател 10/05/2017 - до момента
Комисия по културата и медиите
член 10/05/2017 - до момента
Група за приятелство България - Египет
председател 23/06/2017 - до момента
Група за приятелство България - Туркменистан
зам.-председател 23/06/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
30/06/2017
Въпрос към Валентин Радев, Министър на вътрешните работи относно събираемостта на глобите, наложени за нарушения на Закона за движение по пътищата.
Писмен отговор на 30/06/2017.
01/09/2017
Въпрос към Валентин Радев, Министър на вътрешните работи относно обозначаване чрез поставяне на пътни знаци на участъка от пътя, на който се осъществява контрол по спазването на правилата за движение чрез автоматизирани технически средства или системи.
Писмен отговор на 01/09/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
05/07/2017
Законопроект за концесиите
Входящ номер: 754-04-17
05/07/2017
Законопроект за концесиите
Входящ номер: 754-04-18
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС