Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ГАДЖЕВ
ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ГАДЖЕВ
  • Дата на раждане : 28/05/1983 София, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;френски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 33.54%;
  • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
  • Участие в предишно НС: 43 НС;
  • E-mail: hristo.gadzhev@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 19/04/2017 - до момента
Комисия по външна политика
член 10/05/2017 - до момента
Комисия по отбрана
член 10/05/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
04/05/2017
Въпрос към Спас Попниколов, служебен министър на регионалното развитие и благоустройството относно Численост на служителите в МРРБ и структурите към него, вкл. и търговските дружества, на които принципал е министърът на регионалното развитие и благоустройството.
Писмен отговор на 04/05/2017.
04/05/2017
Въпрос към Стефан Янев, служебен заместник министър-председател по вътрешен ред и сигурност и служебен министър на отбраната относно критерии за извършване на подбор и назначаване на постоянен секретар на отбраната.
Писмен отговор на 04/05/2017.
04/05/2017
Въпрос към Стефан Янев, служебен заместник министър-председател по вътрешен ред и сигурност и служебен министър на отбраната относно Увеличени средства за порцион на военнослужещите.
Писмен отговор на 04/05/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС