Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЙОРДАН ИЛИЕВ ЙОРДАНОВ
ЙОРДАН ИЛИЕВ ЙОРДАНОВ
  • Дата на раждане : 28/07/1975 Добрич, България
  • Професия: преподавател;
  • Езици: руски;
  • Избран(а) с политическа сила: ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ - НФСБ, АТАКА и ВМРО 9.31%;
  • Изборен район: 8-ДОБРИЧ;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: yordan.yordanov@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Комисия по образованието и науката
член 10/05/2017 - до момента
Група за приятелство България - Румъния
зам.-председател 23/06/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
21/07/2017
Въпрос към Валентин Радев, Министър на вътрешните работи относно откриването на ГКПП Северняк по сухоземната граница между България и Румъния.
Писмен отговор на 21/07/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС