Народно събрание на Република България - Начало
Начало> 44-то Народно събрание > Народни представители
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
  • Дата на раждане : 12/10/1956 Нова Загора, България
  • Професия: лекар;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: БСП за БЪЛГАРИЯ 27.93%;
  • Изборен район: 16-ПЛОВДИВ ГРАД;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: georgi.yordanov@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Комисия по здравеопазването
зам.-председател 10/05/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
19/05/2017
Въпрос към Николай Петров, Министър на здравеопазването относно неизпълнение на Решение на № РД-НС-04-11/17.01.2017 г. на Надзорния съвет на НЗОК.
Отговорено в зала на 19/05/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС