Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДИЛЯН СТАНИМИРОВ ДИМИТРОВ
ДИЛЯН СТАНИМИРОВ ДИМИТРОВ
  • Дата на раждане : 22/07/1969 ,
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 33.54%;
  • Изборен район: 12-МОНТАНА;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: dilyan.dimitrov@parliament.bg
Парламентарна дейност
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 19/04/2017 - до момента
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
04/05/2017
Въпрос към Спас Попниколов, служебен министър на регионалното развитие и благоустройството относно Численост на служителите в МРРБ и структурите към него, вкл. и търговските дружества, на които принципал е министърът на регионалното развитие и благоустройството.
Писмен отговор на 04/05/2017.
14/07/2017
Въпрос към Валентин Радев, Министър на вътрешните работи относно контрола на движението на рискови стоки и товари.
Отговорено в зала на 14/07/2017.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС