Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание

Комисия за борба с корупцията, конфликт на интереси и парламентарна етика
ВАЛЕНТИН НИКОЛОВ ИВАНОВ
ВАЛЕНТИН НИКОЛОВ ИВАНОВ
председател
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
КАЛИНА ПЕТРОВА БАЛАБАНОВА
КАЛИНА ПЕТРОВА БАЛАБАНОВА
зам.-председател
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
МЕТОДИ БОРИСОВ АНДРЕЕВ
МЕТОДИ БОРИСОВ АНДРЕЕВ
зам.-председател
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
АННА ВАСИЛЕВА АЛЕКСАНДРОВА
АННА ВАСИЛЕВА АЛЕКСАНДРОВА
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
АТАНАС ЗАФИРОВ ЗАФИРОВ
АТАНАС ЗАФИРОВ ЗАФИРОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ВАЛЕНТИН КИРИЛОВ КАСАБОВ
ВАЛЕНТИН КИРИЛОВ КАСАБОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ КОВАЧЕВ
ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ КОВАЧЕВ
член
10/06/2016 - 26/01/2017
Информация
ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ КОВАЧЕВ
ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ КОВАЧЕВ
член
28/11/2014 - 03/06/2016
Информация
ИВАН КИРИЛОВ ИВАНОВ
ИВАН КИРИЛОВ ИВАНОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ИВАН ПЕНКОВ ИВАНОВ
ИВАН ПЕНКОВ ИВАНОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ
ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ИЛИАН САШОВ ТОДОРОВ
ИЛИАН САШОВ ТОДОРОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
КИРИЛ НИКОЛАЕВ ДОБРЕВ
КИРИЛ НИКОЛАЕВ ДОБРЕВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
МУСТАФА САЛИ КАРАДАЙЪ
МУСТАФА САЛИ КАРАДАЙЪ
член
28/11/2014 - 03/06/2016
Информация
РАДАН МИЛЕНОВ КЪНЕВ
РАДАН МИЛЕНОВ КЪНЕВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ
ХРИСТО ГЕОРГИЕВ ТОДОРОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация
ЧАВДАР СЛАВЧЕВ ПЕЙЧЕВ
ЧАВДАР СЛАВЧЕВ ПЕЙЧЕВ
член
03/06/2016 - 10/06/2016
Информация
ЯНКО АЛЕКСАНДРОВ ЯНКОВ
ЯНКО АЛЕКСАНДРОВ ЯНКОВ
член
28/11/2014 - 26/01/2017
Информация