Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ХАМИД БАРИ ХАМИД
    ХАМИД БАРИ ХАМИД
    • Дата на раждане : 05/01/1973 с. Сини вир, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: английски;руски;турски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП „Движение за права и свободи“ 11.31%;
    • Изборен район: 30-ШУМЕН;
    • Участие в предишно НС: 41 НС;
    • E-mail: hamid.hamid@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    42-ро Народно събрание
    член 21/05/2013 - 05/08/2014
    КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
    зам.-председател 19/06/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Азербайджан
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Ирак
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Мексико
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Унгария
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    05/07/2013
    Въпрос към Десислава Терзиева, Министър на регионалното развитие относно дейност на "ВиК - Шумен" ООД.
    Отговорено в зала на 05/07/2013.
    20/12/2013
    Въпрос към Искра Михайлова-Копарова, Министър на околната среда и водите относно водоползване и дейност на МВЕЦ "Моста", язовир "Тича".
    Писмен отговор на 20/12/2013.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС