Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЙОРДАН КИРИЛОВ ЦОНЕВ
    ЙОРДАН КИРИЛОВ ЦОНЕВ
    • Дата на раждане : 05/10/1956 ,
    • Избран(а) с политическа сила: ПП „Движение за права и свободи“ 11.31%;
    • Изборен район: 3-ВАРНА;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: jordan.tsonev@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    42-ро Народно събрание
    член 21/05/2013 - 05/08/2014
    Парламентарна група на Движение за права и свободи
    зам.-председател на ПГ 21/05/2013 - 05/08/2014
    КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ
    председател 19/06/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Украйна
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Куба
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС