Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    КОРНЕЛИЯ ПЕТРОВА НИНОВА
    КОРНЕЛИЯ ПЕТРОВА НИНОВА
    • Дата на раждане : 16/01/1969 с. Крушовица, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: английски;френски;
    • Избран(а) с политическа сила: КП „Коалиция за България“ 26.61%;
    • Изборен район: 26-СОФИЯ ОБЛАСТ;
    • Участие в предишно НС: 41 НС;
    • E-mail: korneliya.ninova@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    42-ро Народно събрание
    член 21/05/2013 - 05/08/2014
    Парламентарна група на Коалиция за България
    зам.-председател на ПГ 07/06/2013 - 05/08/2014
    КОМИСИЯ ПО ТРУДА И СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА
    председател 19/06/2013 - 05/08/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    12/07/2013
    Питане към Хасан Адемов, Министър на труда и социалната политика относно изпълнението на Оперативна програма "Развитие на човешките ресурси".
    Отговорено в зала на 12/07/2013.
    12/07/2013
    Въпрос към Цветлин Йовчев, Министър на вътрешните работи относно жалба по повод инцидент в гр. Етрополе на 29.06.2013 г.
    Писмен отговор на 12/07/2013.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС