Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ АЛЕКСАНДРОВ
    НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ АЛЕКСАНДРОВ
    • Дата на раждане : 11/01/1986 София, България
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП „Атака“ 7.30%;
    • Изборен район: 3-ВАРНА;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: nikolay.aleksandrov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    42-ро Народно събрание
    член 21/05/2013 - 05/08/2014
    КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ
    член 19/06/2013 - 05/08/2014
    Група за приятелство България - Тайланд
    зам.-председател 17/10/2013 - 05/08/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    07/02/2014
    Въпрос към Драгомир Стойнев, Министър на икономиката и енергетиката относно злоупотреби с държавните галерии в мина Оброчище.
    Отговорено в зала на 07/02/2014.
    17/01/2014
    Въпрос към Хасан Адемов, Министър на труда и социалната политика относно нарушения на трудовото законодателство в мина Оброчище.
    Отговорено в зала на 17/01/2014.
    11/07/2014
    Въпрос към Петър Чобанов, Министър на финансите относно разпространението на контрабандни цигари и алкохол.
    Писмен отговор на 11/07/2014.
    30/05/2014
    Въпрос към Цветлин Йовчев, Министър на вътрешните работи относно борбата с ДДС измами.
    Отговорено в зала на 30/05/2014.
    11/07/2014
    Въпрос към Петър Чобанов, Министър на финансите относно прекратяване на отношенията с Международния валутен фонд.
    Писмен отговор на 11/07/2014.
    11/07/2014
    Въпрос към Петър Чобанов, Министър на финансите относно предоговаряне на взаимоотношенията с Международния валутен фонд.
    Писмен отговор на 11/07/2014.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС