Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДИМИТЪР БОРИСОВ ГЛАВЧЕВ
    ДИМИТЪР БОРИСОВ ГЛАВЧЕВ
    • Дата на раждане : 15/08/1963 София, България
    • Професия: регистриран одитор;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 23-СОФИЯ 1;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: dimitar.glavchev@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 27/10/2014
    43-то Народно събрание
    зам.-председател на НС 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по бюджет и финанси
    член 28/11/2014 - 26/01/2017
    Делегация в Интерпарламентарния съюз
    зам.-ръководител 18/12/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    31/07/2015
    Въпрос към Петър Москов, Министър на здравеопазването относно реимбурсация на инсулинови помпи и консумативи за тях за деца под 18 години.
    Писмен отговор на 31/07/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС