Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДАНАИЛ ДИМИТРОВ КИРИЛОВ
    ДАНАИЛ ДИМИТРОВ КИРИЛОВ
    • Дата на раждане : 25/06/1970 Димитровград, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 23-СОФИЯ 1;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: danail.kirilov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по правни въпроси
    председател 27/11/2014 - 26/01/2017
    Комисия по енергетика
    член 28/11/2014 - 26/01/2017
    Временна комисия по правни въпроси
    председател 29/10/2014 - 27/11/2014
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    19/11/2015
    19/11/2015
    02/09/2016
    Законопроект за концесиите
    Входящ номер: 654-04-257
    02/09/2016
    Законопроект за концесиите
    Входящ номер: 654-04-258
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС