Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    МЕХМЕД ЮМЕР АТАМАН
    МЕХМЕД ЮМЕР АТАМАН
    • Дата на раждане : 12/01/1970 с. Караманци, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;немски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 29-ХАСКОВО;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: mehmed.ataman@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Испания
    зам.-председател 09/04/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    29/05/2015
    Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно възможностите за финансова подкрепа от страна на държавата за решаване на проблема на няколко населени места в обл. Хасково с опасните превишения на нормата за манган в питейната вода.
    Писмен отговор на 29/05/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС