Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ХАМИД БАРИ ХАМИД
    ХАМИД БАРИ ХАМИД
    • Дата на раждане : 05/01/1973 с. Сини вир, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: английски;руски;турски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 30-ШУМЕН;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: hamid.hamid@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по правни въпроси
    член 27/11/2014 - 26/01/2017
    Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред
    зам.-председател 28/11/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    17/02/2015
    Въпрос към Десислава Танева, Министър на земеделието и храните относно протест на работниците и служителите на Териториално поделение Държавно горско стопанство Върбица.
    Отговорено в зала на 17/02/2015.
    10/07/2015
    Въпрос към Тодор Танев, Министър на образованието и науката относно забавяне на откриване на филиал на Медицински университет "Проф. д-р Параскев Стоянов" - Варна, в гр. Шумен.
    Писмен отговор на 10/07/2015.
    10/06/2016
    Питане към Бойко Борисов, Министър-председател на Република България относно цялостната кадрова политика на правителството в сектор "Сигурност".
    Отговорено в зала на 10/06/2016.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    19/11/2015
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС