АРХИВ






















Име Мандат Декларация
СТОЯН ИЛИЕВ КУШЛЕВ - председател 08.08.2005 - 20.04.2011 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ТОДОР ПАНАЙОТОВ КОЛАРОВ - председател 20.04.2011 - 25.02.2012 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
АНТОАНЕТА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА-ЦОНКОВА - зам.-председател 16.07.2010 - 22.02.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
ЕМИЛИЯ ДИМИТРОВА МИХАЙЛОВА - зам.-председател 20.05.2005 - 20.05.2010 Декларация по чл. 12, т. 2
КРАСИМИР ДИМИТРОВ ТОДОРОВ - член 16.07.2010 - 22.02.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
НИКОЛАЙ ИВАНОВ НИКОЛОВ - член 20.05.2005 - 16.07.2010 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
НИКОЛАЙ ИВАНОВ ЖЕЛЕВ - член 16.07.2010 - 22.02.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
РУШЕН МЕХМЕД РИЗА - член 20.05.2005 - 14.10.2009 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
СТОЯНКА ПЕТРОВА НИКОЛАКОВА - член 20.09.2007 - 29.07.2010 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
СТОЯНКА ПЕТРОВА НИКОЛАКОВА - член 29.07.2010 - 16.07.2010 Декларация по чл. 12, т. 2