АРХИВ
























Име Мандат Декларация
НИКОЛАЙ БОРИСОВ ЧАТАЛБАШЕВ - председател 09.10.2008 - 09.10.2012 Декларация по чл. 12, т. 2
ИВАН КУНЧОВ МАВРОВ - член 28.07.2010 - 09.11.2012 Декларация по чл. 12, т. 2
ОГНЯН ГЕОРГИЕВ СИМЕОНОВ - член 14.11.2008 - 09.11.2012 Декларация по чл. 12, т. 2
СТОЯН ЛЮБОМИРОВА МАЛКОЧЕВ - член 14.11.2008 - 28.07.2010 Декларация по чл. 12, т. 2
ХРИСТИНА АНГЕЛОВА ВУЧЕВА - член 14.11.2008 - 28.07.2010 Декларация по чл. 12, т. 2
ХРИСТИНА МИХАЙЛОВА СИМЕОНОВА - член 14.11.2008 - 09.11.2012 Декларация по чл. 12, т. 2
ХРИСТО РАШКОВ МАВРУДИЕВ - член 14.11.2008 - 28.07.2010 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
ЦВЕТАН СТОИЛОВ МАНЧЕВ - член 14.11.2008 - 28.07.2010 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2