АРХИВ





Име Мандат Декларация
БОЙКО МЕТОДИЕВ БОРИСОВ - министър - председател 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
БОЙКО МЕТОДИЕВ БОРИСОВ - министър - председател 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
МАРИН РАЙКОВ НИКОЛОВ - министър - председател 13.03.2013 - 29.05.2013
ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ ОРЕШАРСКИ - министър - председател 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
СЕРГЕЙ ДМИТРИЕВИЧ СТАНИШЕВ - министър - председател 16.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ДАНИЕЛ ВАСИЛЕВ ВЪЛЧЕВ - зам.-министър председател 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ДАНИЕЛА НИКОЛОВА БОБЕВА - ФИЛИПОВА - зам.-министър председател 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ДЕЯНА ГЕОРГИЕВА КОСТАДИНОВА - зам.-министър председател 13.03.2013 - 29.05.2013
ЕКАТЕРИНА СПАСОВА ГЕЧЕВА - зам.-министър председател 13.03.2013 - 29.05.2013
ЕМЕЛ ЕТЕМ ТОШКОВА - зам.-министър председател 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ЗИНАИДА КАМЕНОВА ЗЛАТАНОВА - зам.-министър председател 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ КАЛФИН - зам.-министър председател 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ КАЛФИН - зам.-министър председател 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ИЛИЯНА ДИМИТРОВА ЦАНОВА - зам.-министър председател 13.03.2013 - 29.05.2013
МЕГЛЕНА ИВАНОВА ПЛУГЧИЕВА-АЛЕКСАНДРОВА - зам.-министър председател 24.04.2008 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
МЕГЛЕНА ЩИЛИЯНОВА КУНЕВА - зам.-министър председател 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
РУМЯНА ГЕНЧЕВА БЪЧВАРОВА - зам.-министър председател 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
СИМЕОН ДЕНЧЕВ ДЯНКОВ - зам.-министър председател 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ТОМИСЛАВ ПЕЙКОВ ДОНЧЕВ - зам.-министър председател 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ЦВЕТАН ГЕНЧЕВ ЦВЕТАНОВ - зам.-министър председател 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ЦВЕТЛИН ЙОВЧЕВ ЙОВЧЕВ - зам.-министър председател 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
АЛЕКСАНДЪР СВЕТОСЛАВОВ ЦВЕТКОВ - министър 27.07.2009 - 19.05.2011 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
АНГЕЛ ПЕТРОВ НАЙДЕНОВ - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
АНЕЛИЯ ДИМИТРОВА КЛИСАРОВА - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
АННА-МАРИЯ БОРИСОВА ИВАНОВА - министър 21.04.2010 - 06.10.2010 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 4
АНЮ ЗАПРЯНОВ АНГЕЛОВ - министър 27.01.2010 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
АСЕН ВАСКОВ ВАСИЛЕВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
АСЕН ДИМИТРОВ ГАГАУЗОВ - министър 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
БОЖИДАР ДИМИТРОВ СТОЯНОВ - министър 27.07.2009 - 04.02.2011 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
БОЖИДАР МИХАЙЛОВ НАНЕВ - министър 27.07.2009 - 21.04.2010 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
БОЖИДАР ЦЕЦОВ ЛУКАРСКИ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ВАЛЕРИ МИТКОВ ЦВЕТАНОВ - министър 24.04.2008 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ВЕЖДИ ЛЕТИФ РАШИДОВ - министър 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ВЕЖДИ ЛЕТИФ РАШИДОВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ВЕСЕЛИН БОРИСЛАВОВ ВУЧКОВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ВЛАДИМИР НИКОЛОВ ПЕНЕВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
ВЛАДИСЛАВ ИВАНОВ ГОРАНОВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ГЕРГАНА ХРИСТОВА ПАСИ - министър 16.03.2007 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ДАНАИЛ СТОЯНОВ ПАПАЗОВ - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ДАНИЕЛ ПАВЛОВ МИТОВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ДЕЛЯН АЛЕКСАНДРОВ ДОБРЕВ - министър 21.03.2012 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ДЕСИСЛАВА ВЪЛЧЕВА АТАНАСОВА - министър 21.03.2012 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ДЕСИСЛАВА ИЛИЕВА ТЕРЗИЕВА - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ДЖЕВДЕТ ИБРЯМ ЧАКЪРОВ - министър 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ДИАНА ПЕТРОВА КОВАЧЕВА - министър 30.11.2011 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
ДИМИТЪР ФЕРДИНАНДОВ ГРЕКОВ - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ДРАГОМИР ВЕЛКОВ СТОЙНЕВ - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ДРАГОМИР НИКОЛОВ ЙОРДАНОВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
ЕВГЕНИЙ ЖЕЛЕВ ЖЕЛЕВ - министър 24.04.2008 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ЕКАТЕРИНА СПАСОВА ГЕЧЕВА-ЗАХАРИЕВА - министър 18.12.2016 - 04.01.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ЕМИЛИЯ РАДКОВА МАСЛАРОВА - министър 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ИВАЙЛО АНГЕЛОВ МОСКОВСКИ - министър 19.05.2011 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ИВАЙЛО АНГЕЛОВ МОСКОВСКИ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ИВАН ЕВГЕНИ ДАНОВ - министър 29.05.2013 - 31.12.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ИВАН КОСТАДИНОВ СТАНКОВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
ИВЕЛИНА ВЕСЕЛИНОВА ВАСИЛЕВА - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ИСКРА ДИМИТРОВА МИХАЙЛОВА - КОПАРОВА - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ЙОРДАНКА АСЕНОВА ФАНДЪКОВА - министър 27.07.2009 - 19.11.2009 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
КАЛИН ДИМИТРОВ ХРИСТОВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
КРАСЕН КИРИЛОВ КРАЛЕВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
КРИСТИАН ДИМИТРОВ КРЪСТЕВ - министър 12.03.2013 - 29.12.2013
КРИСТИАН ИВАНОВ ВИГЕНИН - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ЛИЛЯНА ПАВЛОВА НИКОЛОВА - министър 09.09.2011 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
ЛИЛЯНА ПАВЛОВА НИКОЛОВА - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
МАРГАРИТА СТЕФАНОВА ПОПОВА - министър 27.07.2009 - 30.11.2011 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
МАРИАНА ВАСИЛЕВА ГЕОРГИЕВА - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
МИГЛЕНА ЯНАКИЕВА ТАЧЕВА - министър 18.07.2007 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
МИРОСЛАВ ХРИСТОФОРОВ НАЙДЕНОВ - министър 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
МИХАИЛ РАЙКОВ МИКОВ - министър 24.04.2008 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ ВАСИЛЕВ - министър 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ЦОНЕВ - министър 24.04.2008 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ МИЛОШЕВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
НИКОЛАЙ ЕВТИМОВ МЛАДЕНОВ - министър 27.07.2009 - 27.01.2010 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
НИКОЛАЙ ЕВТИМОВ МЛАДЕНОВ - министър 27.01.2010 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
НИКОЛАЙ КИРИЛОВ ПЕТРОВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
НИКОЛАЙ КИРИЛОВ ПЕТРОВ - министър 04.04.2017 - 25.05.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
НИКОЛАЙ НАНКОВ НЕНЧЕВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
НИКОЛИНА ПАНАЙОТОВА АНГЕЛКОВА - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
НОНА ИВАНОВА КАРАДЖОВА - министър 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ПЕТЪР ВАСИЛЕВ МУТАФЧИЕВ - министър 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ПЕТЪР ВЛАДИМИРОВ ДИМИТРОВ - министър 18.07.2007 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ПЕТЪР ИВАНОВ СТОЯНОВИЧ - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ПЕТЪР ПАНДУШЕВ ЧОБАНОВ - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ПЕТЪР РАЙЧЕВ СТОЙЧЕВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
ПЕТЪР СТЕФАНОВ МОСКОВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ПЕТЯ АНГЕЛОВА ПЪРВАНОВА - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ ОРЕШАРСКИ - министър 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
РОМАН ГЕОРГИЕВ ВАСИЛЕВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
РОСЕН АСЕНОВ ПЛЕВНЕЛИЕВ - министър 27.07.2009 - 09.09.2011 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
РУМЯНА РУСЕВА ЖЕЛЕВА - министър 27.07.2009 - 19.01.2009 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
СВИЛЕН ЕМИЛОВ НЕЙКОВ - министър 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
СЕРГЕЙ СИМЕОНОВ ИГНАТОВ - министър 19.11.2009 - 06.02.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
СТЕФАН БОРИСОВ ВОДЕНИЧАРОВ - министър 06.02.2013 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
СТЕФАН КОНСТАНТИНОВ КОНСТАНТИНОВ - министър 06.10.2010 - 21.03.2012 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
СТЕФАН ЛАМБОВ ДАНАИЛОВ - министър 19.08.2005 - 24.07.2009 Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т.1 и т.3
ТАНЯ ЛЮБОМИРОВА АНДРЕЕВА - РАЙНОВА - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ТЕМЕНУЖКА ПЕТРОВА ПЕТКОВА - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 2
ТОДОР АЛЕКСАНДРОВ ТАНЕВ - министър 07.11.2014 - 31.12.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ТОДОР ДИМИТРОВ ТАГАРЕВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013
ТОМИСЛАВ ПЕЙКОВ ДОНЧЕВ - министър 18.03.2010 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ТОТЮ МЛАДЕНОВ МЛАДЕНОВ - министър 27.07.2009 - 13.03.2013 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ТРАЙЧО ДИМИТРОВ ТРАЙКОВ - министър 27.07.2009 - 21.03.2012 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ХАСАН АХМЕД АДЕМОВ - министър 29.05.2013 - 31.12.9999 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
Декларация по чл. 12, т. 3
ХРИСТО ЛЮБОМИРОВ ИВАНОВ - министър 07.11.2014 - 15.12.2015 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ЮЛИЯН ГЕОРГИЕВ ПОПОВ - министър 13.03.2013 - 29.05.2013