АРХИВ






Име Мандат Декларация
ГИНЬО ГОЧЕВ ГАНЕВ - омбудсман 13.04.2005 - 07.10.2010 Декларация по чл. 12, т. 2
КОНСТАНТИН ЛЮБЕНОВ ПЕНЧЕВ - омбудсман 07.10.2010 - 00.00.0000 Декларация по чл. 12, т. 2
ХЮСЕИН ХАЛИЛ ИСМАИЛ - заместник - омбудсман 19.01.2011 - 31.01.2016 Декларация по чл. 12, т. 1
Декларация по чл. 12, т. 2
ЯШАР ШАБАН ХАДЖИМУСТАФА - заместник - омбудсман 19.06.2008 - 19.01.2011 Декларация по чл. 12, т. 2