Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ДЕСИСЛАВА ЙОРДАНОВА КОСТАДИНОВА-ГУШЕВА
ДЕСИСЛАВА ЙОРДАНОВА КОСТАДИНОВА-ГУШЕВА
  • Дата на раждане : 04/02/1980 Пещера, България
  • Професия: икономист;
  • Езици: английски;немски;румънски;
  • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 33.54%;
  • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
  • Участие в предишно НС: 43 НС;
  • E-mail: desislava.kostadinova@parliament.bg

Нещатни сътрудници
    Парламентарна дейност
    44-то Народно събрание
    член 10/05/2017 - до момента
    Парламентарна група на ПП ГЕРБ
    член 10/05/2017 - до момента
    Комисия по правни въпроси
    член 21/11/2019 - до момента
    Група за приятелство България - САЩ
    член 23/06/2017 - до момента
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    06/10/2017
    Въпрос към Николай Петров, Министър на здравеопазването относно безплатно детско здравеопазване по черноморските ни курорти.
    Писмен отговор на 06/10/2017.
    05/04/2018
    Въпрос към Красимир Вълчев, министър на образованието и науката относно разработените проекти по 13-те национални програми за развитие на образованието през 2018 г.
    Писмен отговор на 05/04/2018.
    15/02/2019
    Въпрос към Петя Аврамова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно рехабилитация на републикански път II-37 Пазарджик - Пещера - Батак.
    Писмен отговор на 15/02/2019.
    15/02/2019
    Въпрос към Кирил Ананиев, Министър на здравеопазването относно ТЕЛК гр. Пазарджик.
    Писмен отговор на 15/02/2019.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС