Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ЕКАТЕРИНА ИВАНОВА МИХАЙЛОВА
ЕКАТЕРИНА ИВАНОВА МИХАЙЛОВА
  • Дата на раждане : 24/10/1956 Пазарджик, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Обединени демократични сили – СДС, Народен съюз: БЗНС-Народен съюз и Демократическа партия, БСДП, Национално ДПС" 18.18%;
  • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 17/06/2005
Парламентарна група на Обединените Демократични Сили
зам.-председател на ПГ 05/07/2001 - 25/02/2004
Парламентарен съюз на Обединените Демократични Сили
зам.председател на ПС 12/03/2002 - 25/02/2004
Kомисия по правни въпроси
зам.-председател 13/11/2002 - 25/06/2004
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС