Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
НИКОЛА ДЖИПОВ НИКОЛОВ
НИКОЛА ДЖИПОВ НИКОЛОВ
  • Дата на раждане : 19/06/1959 Левски, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Обединени демократични сили – СДС, Народен съюз: БЗНС-Народен съюз и Демократическа партия, БСДП, Национално ДПС" 18.18%;
  • Изборен район: 18-РАЗГРАД;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 17/06/2005
Независими
член 02/09/2003 - 25/02/2004
Kомисия по икономическата политика
зам.-председател 20/07/2001 - 11/12/2003
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС