Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
СИЙКА НЕДЯЛКОВА ДИМОВСКА
СИЙКА НЕДЯЛКОВА ДИМОВСКА
  • Дата на раждане : 26/01/1976 Дупница, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Национално движение Симеон Втори" 42.74%;
  • Изборен район: 4-ВЕЛИКО ТЪРНОВО;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 05/07/2001
39-то Народно Събрание
парламентарен секретар 05/07/2001 - 14/03/2002
39-то Народно Събрание
член 14/03/2002 - 17/06/2005
Независими
член 08/03/2002 - 10/02/2003
Независими
член 12/02/2003 - 05/03/2003
Независими
член 28/01/2004 - 27/04/2004
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС