Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
РУМЯНА ДЕНЕВА ГЕОРГИЕВА
РУМЯНА ДЕНЕВА ГЕОРГИЕВА
  • Дата на раждане : 18/09/1951 Пловдив, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Национално движение Симеон Втори" 42.74%;
  • Изборен район: 23-СОФИЯ 1;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 05/07/2001 - 14/04/2005
Независими
член 02/07/2003 - 10/03/2004
Парламентарна група на "Новото време"
зам.-председател на ПГ 10/03/2004 - 14/04/2005
Kомисия по бюджет и финанси
член 20/07/2001 - 14/04/2005
Комисия по енергетика
член 25/06/2004 - 14/04/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС