Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
НЕДЯЛКО ИВАНОВ КАЛЪЧЕВ
НЕДЯЛКО ИВАНОВ КАЛЪЧЕВ
  • Дата на раждане : 08/04/1969 София, България
  • Избран(а) с политическа сила: "Национално движение Симеон Втори" 42.74%;
  • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
  • Участие в предишно НС:
  • E-mail: cibalob@.com
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 27/07/2001 - 17/06/2005
Kомисия по бюджет и финанси
член 03/08/2001 - 25/06/2004
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС