Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
АТАНАС САВОВ КРЪСТЕВ
АТАНАС САВОВ КРЪСТЕВ
  • Дата на раждане : 21/02/1958 София, България
  • Избран(а) с политическа сила: ДПС (ДПС – Либерален съюз – Евророма) 7.45%;
  • Изборен район: 20-СИЛИСТРА;
  • Участие в предишно НС:
Парламентарна дейност
39-то Народно Събрание
член 20/04/2005 - 17/06/2005
Комисия по европейска интеграция
зам.-председател 21/04/2005 - 17/06/2005
Комисия по медиите
член 21/04/2005 - 17/06/2005
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС