Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ТОДОР АТАНАСОВ ДИМИТРОВ
ТОДОР АТАНАСОВ ДИМИТРОВ
  • Дата на раждане : 16/08/1970 Разград, България
  • Професия: юрист;
  • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
  • Изборен район: 18-РАЗГРАД;
  • Участие в предишно НС:


Срещи в изборния район
Парламентарна дейност
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - 14/03/2013
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
зам.-председател на ПГ 14/07/2009 - 27/07/2009
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
съпредседател на ПГ 28/07/2009 - 09/02/2011
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
зам.-председател на ПГ 09/02/2011 - 14/03/2013
КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
зам.-председател 29/07/2009 - 14/03/2013
Група за приятелство България - Дания
председател 23/10/2009 - 14/03/2013
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
17/09/2010
Въпрос към Росен Плевнелиев, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно изграждане на кръгово кръстовище при 11+888 на Път ІІ-49 "Търговище-Разград-Кубрат-Тутракан".
Писмен отговор на 17/09/2010.
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС