Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ХРИСТО ДАМЯНОВ БИСЕРОВ
    ХРИСТО ДАМЯНОВ БИСЕРОВ
    • Дата на раждане : 21/11/1955 Хасково, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: френски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС "Движение за права и свободи" 14.50%;
    • Изборен район: 30-ШУМЕН;
    • Участие в предишно НС: 36 НС; 37 НС; 38 НС; 40 НС;
    • E-mail: h.bisserov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    зам.-председател на НС 14/07/2009 - 14/03/2013
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 14/07/2009
    КОМИСИЯ ПО ПРАВНИ ВЪПРОСИ
    член 29/07/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Индия
    председател 23/10/2009 - 14/03/2013