Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЕРДИНЧ ИСМАИЛ ХАЙРУЛА
    ЕРДИНЧ ИСМАИЛ ХАЙРУЛА
    • Дата на раждане : 07/11/1974 Момчилград, България
    • Професия: инженер;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: E.Hayrula@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Турция
    председател 11/02/2016 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    17/02/2015
    Въпрос към Десислава Танева, Министър на земеделието и храните относно протест на 02.12.2014 г. пред Държавно горско стопанство - Момчилград и декларация от членовете на Ловно рибарско сдружение "Родопи" - Момчилград и членовете на Ловно рибарска дружина - Равен.
    Отговорено в зала на 17/02/2015.
    22/05/2015
    Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно организацията за издаване и подмяна на документи за самоличност от страна на МВР.
    Отговорено в зала на 22/05/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС