Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ШАБАНАЛИ АХМЕД ДУРМУШ
    ШАБАНАЛИ АХМЕД ДУРМУШ
    • Дата на раждане : 03/06/1978 с. Водач, България
    • Професия: теолог;
    • Езици: арабски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 9-КЪРДЖАЛИ;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: shabanali.durmush@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Нечленуващи в ПГ
    член 11/01/2016 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Турция
    председател 09/04/2015 - 11/02/2016
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    31/07/2015
    Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно посегателства на мюсюлмански храмове и административни сгради на Мюсюлманско изповедание в обл. Благоевград.
    Писмен отговор на 31/07/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС