Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    СТОЯН ДИМИТРОВ ТОНЕВ
    СТОЯН ДИМИТРОВ ТОНЕВ
    • Дата на раждане : 03/12/1953 Кърджали, България
    • Професия: лекар;
    • Езици: английски;френски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: stonev@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 25/02/2015
    Комисия по здравеопазването
    председател 27/11/2014 - 25/02/2015
    Комисия по отбрана
    член 28/11/2014 - 25/02/2015
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС