Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДОНЧО СПАСОВ БАКСАНОВ
    ДОНЧО СПАСОВ БАКСАНОВ
    • Дата на раждане : 21/03/1949 Бургас, България
    • Професия: лекар;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 13-ПАЗАРДЖИК;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: doncho.baksanov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/02/2015 - 26/01/2017
    Комисия по отбрана
    член 04/03/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС