Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ИВАН ДИМИТРОВ СТОЙНОВ
    ИВАН ДИМИТРОВ СТОЙНОВ
    • Дата на раждане : 25/06/1959 с. Велковци, България
    • Професия: лекар;
    • Езици: руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 26-СОФИЯ ОБЛАСТ;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: ivan.stoynov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 18/05/2016 - 26/01/2017
    Комисия по енергетика
    член 03/06/2016 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС