Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ВАНЯ ДОНЕВА ГЕОРГИЕВА
    ВАНЯ ДОНЕВА ГЕОРГИЕВА
    • Дата на раждане : 29/07/1963 Добрич, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 8-ДОБРИЧ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 11/10/2012
    КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ
    член 29/07/2009 - 11/10/2012
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    10/09/2010
    Въпрос към Николай Младенов, Министър на външните работи относно непризнаване на свидетелства за управление на МПС /СУМПС/ на български граждани, живеещи и работещи в Обединените арабски емирства /ОАЕ/.
    Писмен отговор на 10/09/2010.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС