Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДИМИТЪР ИВАНОВ АВРАМОВ
    ДИМИТЪР ИВАНОВ АВРАМОВ
    • Дата на раждане : 19/10/1977 Монтана, България
    • Професия: икономист;
    • Езици: английски;немски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 12-МОНТАНА;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 19/07/2012
    Група за приятелство България - Румъния
    председател 23/10/2009 - 19/07/2012
    Група за приятелство България - Тайланд
    зам.-председател 23/10/2009 - 19/07/2012
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС